PRAVÉ LETNÍ OSVĚŽENÍ PLETI

Jak ideálně začít nový den? Někdo sází na ranní rozcvičku, na osvěžení těla vodou ze sprchy nebo hrdla ze sklenice, jiný startuje vydatnou snídaní. A většina si dá kávu. Někdo se po probuzení jako první podívá z okna, jaký je den, co ho venku čeká…ale upřímně, často patří první pohled probuzených očí odrazu v zrcadle: „Tak takhle mám začít nový den?“

Snímek obrazovky (44)

Přinášíme dokonalý způsob, jak začít každý den!

V horkých letních dnech vypotíme více jak litr tekutiny a při zvýšené aktivitě kolem 2 litrů. Samozřejmostí je doplnění ztrát zvýšeným příjmem tekutin, nejčastěji vody. Ale obyčejná voda nám nenahradí ztracené minerály, soli, vitaminy a další látky, které s potem z našeho těla odešly. Chytrým řešením jsou ředěné ovocné a zeleninové šťávy, kousky melounů, okurek či jahod k zakousnutí během celého dne. Zkrátka, malé svačinky plné „vody“ vždy po ruce, které nám kromě osvěžení dodají „vypocené“ minerály a vitaminy. A co naše pleť? Jaké osvěžení dáme jí? Je v první linii, slunce se do ní opírá, pot ji dráždí – jak udržet pokožku hydratovanou a svěží?

Okurková sezóna

Slunce vysušuje pleť stejně jako klimatizace. Azyl klimatizovaných prostor nám sice dá odpočinout od venkovních veder, naší pleti ale dobrou službu neposkytne. Při rychlém střídání teplot dochází k poruchám termoregulace pokožky, která se stává citlivější, dehydratovanou, a dokonce se mohou objevit rozšířené žilky v obličeji. Musíme pleť proto účinně hydratovat, osvěžovat a dodat jí výživné látky a vitaminy. Pomůže osvědčená okurka, zelený čaj a eukalyptus v harmonii s komplexem PHA kyselin, a to v komfortních polštářcích unikátního produktu EXUVIANCE SKINRISE BIONIC TONIC – tonika, které je navrženo tak, aby stimulovalo nové buňky na povrchu pokožky a docílilo zářivé pleti.

EXUVIANCE SKINRISE BIONIC TONIC
chrání, vyživuje a osvěžuje pokožku
třemi klíčovými složkami v jediném polštářku!

Denní dávka antioxidačních multivitaminů je kombinovaná s patentovanou polyhydroxykyselinou PHA/Bionic, která pokožku posiluje a zvyšuje její odolnost proti každodenním vlivům okolního prostředí. Zelený čaj a výtažky z okurky pokožku změkčují, zvláčňují a hydratují, zatímco silný komplex PHA pokožku jemně stimuluje a dodává jí nezaměnitelný mladistvý vzhled. Stačí ráno, po vyčištění obličeje použít jeden hladký polštářek SKINRISE BIONIC TONIC a jemně jím masírovat celou tvář. Po vstřebání do pokožky je vhodné nanést denní hydratační krém. Pro domácí použití je v balení SKINRISE BIONIC TONIC obsaženo 36 polštářků. Čeká vás tedy více jak 5 týdnů bez obav, že by letní počasí ubralo na kráse a zdraví vaší pleti!

Exuviance SkinRise Bionic Tonic = Ideální přípravek pro krásné letní počasí,
chladivý a osvěžující efekt v každém polštářku.

  • Silné hydratační, antioxidační a omlazují tonikum
  • Stimuluje nové buňky na povrchu pokožky pro zářivou pleť
  • Poskytuje antioxidační ochranu
  • Změkčuje, zvláčňuje a hydratuje pokožku
  • Nezaměnitelný mladiství vzhled
  • Pleť je svěží a čistá
 

Složení: kyselina Laktobionová a Gluconolactone, Vitamin A, C, E zelený čaj, směs okurky a eukalyptu, grapefruitu, extrakt z máty peprné

EXTRAKT ZE ZELENÉHO ČAJE – obsahuje flavonoid epigalokatechin (EGCG) se silným antioxidačním účinkem. V kosmetice se používá jako antioxidant pro ochranu pleti před poškozením volnými radikály ze slunečního záření, které způsobuje poškození buněk a předčasné stárnutí.

KYSELINA LAKTOBIONOVÁ – patentovaná nedráždivá bionická polyhydroxykyselina získaná z mléčného cukru pomáhá zvrátit viditelné známky stárnutí pleti včetně jemných a hlubokých vrásek, nerovnoměrné pigmentace, rozšířených pórů a hrubé textury. Přírodní zvláčňující přípravek váže vodu, vytváří zvlhčující bariéru na pleti a dodává pokožce jemnost a sametovou hladkost.

GLUCONOLACTONE – polyhydroxykyselina (PHA) přirozeně se vyskytující v kůži. Působí proti stárnutí pleti bez známek podráždění, a to i u osob s velmi citlivou pletí, diagnostikovanou růžovkou (rosacea) nebo po dermo-kosmetických zákrocích. Posiluje funkci kožní bariéry, postupně snižuje citlivost na dráždivé látky a zčervenání pokožky. Jako antioxidant zpomaluje elastázu, čímž přispívá k zachování zdravé tkáně a udržení mladistvé pružnosti pleti. Nezvyšuje citlivost pleti na sluneční záření.

Doporučené použití: 1x denně, ráno

Pokyny: Po vyčištění obličeje použijte hladký polštářek a jemně jím masírujte celou tvář. Poté naneste denní hydratační krém.

Obsah: 50 ml (36 napuštěných polštářků), kabinetní balení 474 ml

Snímek obrazovky (45)

Obchodní podmínky
Reklamace