PLEŤOVÉ MASKY EXUVIANCE® RESTORE A HYDRATE – ODHALTE KRÁSU POD ZÁVOJEM

Kosmetická značka Exuviance® představuje estetické profesionální ošetření pleti a navazující režimy prestižní domácí péče, které poskytují prémiovou péči s viditelnými výsledky omlazení pokožky. Kombinace látek v jejích produktech jsou navrhovány tak, aby bylo docíleno viditelné přeměny pokožky. Exuviance® proto používá pouze účinné, šetrné a klinicky ověřené ingredience, které jsou doporučovány a akceptovány dermatology po celém světě. Mezi takové látky patří i polyhydroxykyseliny nebo kyselina hyaluronová, které se přirozeně v kůži vyskytují, ovšem například vlivem znečištěného prostředí a s věkem jejich koncentrace v lidském organismu ubývá.Daily Firming Mask

Objevte inovativní pleťovou masku, která se neoplachuje, navržená tak, aby vaše pleť vypadala mladší, hladší a pevnější. Toto nekyselé složení obsahuje NeoGlukosamin, aminocukr, který se přirozeně vyskytuje ve vlastní hydratační podpůrné matrici pokožky. NeoGlucosamin, účinný prostředek proti stárnutí, je vědecky prokázáno, že zvyšuje exfoliaci pro hedvábně hladký povrch, který snižuje výskyt jemných linek a rozjasňuje nerovnoměrný tón pleti. V průběhu času bylo prokázáno, že NeoGlucosamin zlepšuje elasticitu a pevnost a navrací pleti mladistvější vzhled. Navíc je nedráždivá, takže pro dosažení nejlepších výsledků můžete tuto bezoplachovou masku používat každý den. Jednoduše naneste na čistou pokožku, nechte několik minut vstřebat a poté naneste svůj oblíbený hydratační krém Exuviance.

Snímek obrazovky (46)

Používání masek v kosmetické péči patří mezi nejoblíbenější procedury, ať se jedná o péči v salonu, nebo se hýčkáte sama v domácím prostředí. Výsledky jsou totiž okamžitě viditelné a proces není zdlouhavý. Nové technologie, mezi které beze sporu patří biocelulózové materiály celoobličejových masek, přináší do ošetření vyšší efekt aplikace i konečného účinku. Zařaďte proto masky EXUVIANCE® do pravidelné kosmetické péče.

Obchodní podmínky
Reklamace